Wybierz oddział

Kluby

Nazwa Klubu Adres Kontakt
„102” Poznań Zespół Szkół Specjalnych nr 102
Poznań, ul. Przełajowa 6
Norbert Bławat
[email protected]
„103” Poznań Zespół Szkół Specjalnych nr 103
Poznań, ul. Rycerska 43
Beata Stachura
[email protected]
„Amikus” Poznań Warsztaty Terapii Zajęciowej „Amikus”
Poznań, os. Rusa 6
Marek Jankowski
[email protected]
„Bahia” Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Poznań, ul. Żniwna 1
Joanna Chmielewska
[email protected]
„DOA” Poznań Dzienny Ośrodek Adaptacyjny nr 1
Poznań, ul. Saperska 15
Patryk Michałowicz
[email protected]
„Elegant” Mosina Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Mosina, ul. Kościelna 2
Anna Skorczyk
[email protected]
„Elfy” Wolsztyn Zespół Szkół Specjalnych
Wolsztyn, ul. 5 Stycznia 14
Przemysław Kryś
[email protected]
„Gepard” Śrem Zespół Szkół Specjalnych
Śrem, ul. Piłsudskiego 15
Maciej Maćkowiak
[email protected]
„Wicher” Poznań Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Poznań, ul. Mariacka 24
Bernadetta Patelska
[email protected]
„Herkules” Szamotuły Zespół Szkół Specjalnych
Szamotuły, ul. Hugona Kołłątaja 1
Maciej Chałupka
[email protected]
„Rekiny” Poznań Stowarzyszenie „Na tak”
Poznań, ul. Ognik 20B
Elżbieta Rucińska
[email protected]
„Krzemień” Poznań Warsztaty Terapii Zajęciowej „Krzemień”
Poznań, ul. Ognik 20C
Małgorzata Gasek
[email protected]
„Marcinki” Piła Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Piła, ul. Śniadeckich 27
Renata Czarnota
[email protected]
„Miłek” Poznań Warsztaty Terapii Zajęciowej „Przyjaciele”
Poznań, os. Lecha 40
Jan Cichy
[email protected]
„Mustangi” Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Poznań, ul. Żniwna 1
Marlena Leśniak
[email protected]
„Na medal” Poznań Zespół Szkół „Zawsze Razem”
Poznań, os. Jana III Sobieskiego 109
Marta Siąkowska
[email protected]
„Olimpijczyk” Trzcianka Szkoła Podstawowa nr 3
Trzcianka, ul. Broniewskiego 2
Przemysław Przybylski
[email protected]
„Olimpijskie Konie” Swarzędz „Atrium”
Swarzędz, ul. Strzelecka 35a
Wiesław Wójcicki
[email protected]
„Piecewo” Jastrowie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Jastrowie, ul. Wojska Polskiego 25
Anna Chilicka
[email protected]
„Piotrek” Kościan Zespół Szkół Specjalnych
Kościan, ul. M. Konopnickiej 1
Danuta Szymańska
[email protected]
„Promyk” Dopiewiec Warsztaty Terapii Zajęciowej
Dopiewie, ul. Szkolna 13
Beata Nejman-Guzik
[email protected]
„Rogowo” Rogowo Dom Pomocy Społecznej
Rogowo 24
Dawid Kaczmarek
[email protected]
„Sami Swoi” Rydzyna Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Rydzyna, Pl. Zamkowy 2
Zdzisław Dudka
[email protected]
„Słoneczka” Śrem Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy
Śrem, ul. Promenada 7
Renata Młynarczyk
[email protected]
„Słoneczka” Łopienno Dom Pomocy Społecznej
Łopienno 119
s. Anna Maciejewska
[email protected]
„Serafy” Poznań Dom Pomocy Społecznej
Poznań Św. Rocha 13
s. Barbara Belchnerowska
[email protected]
„Start” Poznań Zespół Szkół Specjalnych nr 107
Poznań, ul. Dąbrowskiego 73
Beata Rzyska
[email protected]
„Szóstka” Leszno Zespół Szkół Specjalnych
Leszno, Al. Jana Pawła II 10
Karol Świątek
[email protected]
„Śmiałek” Poznań Warsztaty Terapii Zajęciowej „Śmiałek”
Poznań, ul. Marysieńki 25
Grażyna Nowak
[email protected]
„Urwisy” Poznań Zespół Szkół Specjalnych nr 112
Poznań, ul. Obornicka 314
Maria Rosińska
[email protected]
"Lokomotywa" Poznań Zespół Szkół Specjalnych nr 105 
Poznań, ul. Bydgoska 4
 
„Kornelówka” Gębice Zespół Szkół Specjalnych Gębice
Czarnków, ul. Polna 1
Piotr Mielcarek
[email protected]
„Roktar” Rokietnica Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Roktar”
62-090 Rokietnica, ul. Szamotulska 8a
Paweł Gąbka
[email protected]
„Orły Zygmunta” Kłecko Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Kłecko, ul. Gnieźnieńska 7
Monika Budnik
[email protected]
„Orły” Opalenica Środowiskowy Dom Samopomocy
Opalenica, ul. 5 stycznia 24
Sylwia Pląskowska
[email protected]
„Huragan” Brzezie Zespół Szkół Specjalnych
Brzezie 40
Łukasz Mayer
[email protected]
„Brzechwa 101” Poznań Zespół Szkół Specjalnych nr 101
Poznań, ul. Swoboda 41
Hubert Kramer
[email protected]
„Zakątek” Poznań Stowarzyszenie „Na Tak” - Społeczna Podstawowa Szkoła Specjalna „Zakątek”
Poznań, ul. Dożynkowa 9a
Małgorzata Molińska
[email protected]
„Koniczynka” Poznań Warsztaty Terapii Zajęciowej „Koniczynka”
Poznań, ul. Swoboda 22/24
Rafał Marciniak
[email protected]
"Łabędź" Zbąszyń Stowarzysznie Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół Radość Życia
Zbąszyń, ul. Zbąskich 7
Maricn Kluj
 

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.